המייסדים

אילן ארצי ולילך שפיר פרידלנד

לאחר כ- 25 שנים כמנהלים בכירים בשוק ההון אמונים על ניהול עשרות מיליארדי שקלים של חסכונות פנסיוניים של הציבור הישראלי בחרנו לפנות ולעשות את מה שבוער בעצמותינו ולעסוק בחינוך.

במקביל לעבודתנו בשוק ההון עסקנו במשך שנים רבות בלימוד והדרכה ובין היתר הננו נמנים על הסגל האקדמי של המכללה למנהל.

לאורך השנים ובמיוחד בשנים אחרונות נחשפנו לקושי שבהטמעת הבסיס המתמטי אצל הדור הצעיר ונוכחנו שההשלכות לכך לא מאחרות להגיע ומהוות משקולת כבדה אצל הצעירים שמתבטאת הן בחיים הסטודנטיאליים והן מאוחר יותר בשוק העבודה.

ומנגד, תלמידים שלמדו בצורה טובה ונכונה הדבר סייע להם רבות בהקניית הרגלי למידה נכונים שבאו לידי ביטוי בביכולותיהם להתמודד עם אתגרים במגוון רחב של מקצועות.

הניסיון הרב שאנחנו מביאים כמנהלים בעלי ניסיון רב בשוק העבודה וכמרצים במסגרות אקדמאיות מאפשר לנו לכוון את התלמידים ולפתח איתם את היכולות הנדרשות להצלחה בהמשך הדרך הן במסגרת לימודים אקדמאיים ולאחר מכן בשוק העבודה.

חברי צוות ההוראה של האקדמיה מתייחסים גם לפן הרגשי אצל התלמידים ומהווים בנוסף להיותם מורים מקצועיים גם מדריכים עבור התלמידים בשנים קריטיות בחייהם.

אילן ארצי

בועידת עדיף ה-17

לילך שפיר פרידלנד

בתוכנית לילה כלכלי עם גדי סוקניק

הצוות שלנו

חברי צוות ההוראה של האקדמיה הנם בעלי תארים אקדמאים במקצועות הרלונטיים, אוהבים ללמד, מחוברים לתלמידים, רוצים ללמד בכיף, עוברים הכשרה על ידי אילן ולילך ועובדים תחת פיקוחם.

חברי צוות ההוראה פועלים ברוח החזון ומתוך תחושת שליחות ואהבת העשיה החינוכית, הנם צעירים ברוחם, דינמיים ומעבירים את החומר בצורה מהנה (כן, זה אפשרי!)

אילן ארצי – מקים האקדמיה ומרצה, בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. בעל נסיון כמרצה במספר מכללות מובילות בארץ, דירקטור וחבר ועדות שונות במכון ויצמן למדע.

לילך שפיר פרידלנד – מקימת האקדמיה ומרצה, בעלת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון מהמכללה למנהל ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מאוניברסיטת תל אביב. חברת הסגל האקדמי של המכללה למנהל.

צוות ההוראה מלווה על ידי אשת חינוך בעלת ניסיון רב בהוראה, בניהול מוסדות חינוך, בהנחיית מורים ומנהלים ובפיקוח עליהם.

הצוות עומד בקשר שוטף עם בתי הספר על מנת להתאים את קצב הלימוד באקדמיה לחומר הנלמד.

הצוות מקבל ייעוץ מפסיכולוגית קלינית מומחית לילדים על מנת לזהות צרכים מיוחדים ולקבל את הכלים המתאימים לתת מענה מלא לתלמידים גם בפן הרגשי.

דרך הלימוד שלנו

למידה במהלך כל השנה


למידה בקבוצות קטנות והומוגניות


מתרגלים הרבה משתפרים בהרבה


סביבת עבודה שעושה חשק ללמוד


אמצעי לימוד מותאמים למאה ה-21


תלמידים מספרים

התחבר אלינו