הדרך שלנו להצלחה

למידה במהלך כל השנה

למידה במהלך כל השנה

למידת המקצועות הריאליים כמוה כאבני יסוד של בניין, אם הבסיס אינו יציב וחזק הבניין יתקשה לעמוד איתן. אנחנו דוגלים בלמידה לאורך כל השנה ובכך מוודאים שלא נפתחים פערי ידע המקשים על ההתקדמות והמעבר מנושא לנושא. בדרך זו אין צורך ב”כיבוי שריפות” והלימוד מתקיים בנחת ולא תחת לחץ של זמן.

ההישגים הנם תוצאה של תהליך ולכן אנחנו מאמינים בדרך לפיה לומדים כל השנה ולא רק לפני מבחן. הלימוד בדרך זו מקנה לתלמידים הרגלי למידה נכונים ומדגיש את ערך ההשקעה לאורך הזמן על חשבון הדחיינות.

למידה בקבוצות קטנות ואנטימיות

למידה בקבוצות קטנות ואינטימיות

קבוצות הלימוד קטנות ומאפשרות מענה אישי לכל תלמיד בהתאם לצרכיו וקשר אישי בין המרצה לכל אחד מהתלמידים. השיעורים כוללים לימוד וחזרה על הנושא שנלמד במקביל לבית הספר, פתרון תרגילים לדוגמא על ידי המרצה וכן תרגול על ידי התלמידים בסיוע חבר צוות הוראה.

על מנת לבנות תכנית אפקטיבית ומקדמת, הנותנת מענה לרמת הידע ההתחלתי של התלמיד ולצרכיו, כל תלמיד מתחיל את דרכו באקדמיה במילוי שאלון הערכה אשר באמצעותו נוכל לשלבו בקבוצה המתאימה לו ביותר ולבנות עבורו את התכנית האישית הדרושה לו.

תרגול

תרגול

אצלנו באקדמיה התלמידים לומדים שבשביל כבוד צריך לעבוד (וזו תובנה חשובה באופן כללי לחיים).

הלימוד באקדמיה משלב למידה והקניית חומר (שיעור) עם תרגול. למידה אפקטיבית הולכת יד ביד עם תרגול והתנסות המאפשרים הבנה עמוקה ומקיפה של החומר הנלמד והתמודדות עם מגוון רב יותר של שאלות. אצלנו התרגול מתקיים בנוכחות חבר צוות הוראה כך שלכל שאלה יש תשובה.

הנוסחא במקרה הזה היא פשוטה – מתרגלים הרבה משתפרים בהרבה!

סביבת למידה – על מנת להשרות אוירת למידה נינוחה לסייע ללמידה אפקטיבית התאמנו את סביבת הלמידה כך שתהיה נעימה, צעירה, כזו שעושה חשק ללמוד.

אמצעי לימוד  – כדי להשיג את המקסימום אנו משתמשים בעזרי הלימוד הנדרשים ובטכנולוגיות החדישות ביותר מתוך הבנה שהתלמיד של המאה ה- 21 מצוי בסביבה דינמית המשתנה כל עת.

למי האקדמיה מתאימה?

האקדמיה שמה לה למטרה לסייע לכל תלמיד להגיע למיצוי הפוטנציאל האישי שלו ומותאמת למגוון צרכים:

  • לתלמידים שמעוניינים בחיזוק וחידוד החומר הנלמד בבית הספר תוך מתן יחס אישי
  • לתלמידים המבינים את חשיבות התרגול בבית ומעוניינים במסגרת תומכת שתדאג שלא יפתחו פערים
  • לתלמידים אשר רוצים למקסם את ההישגים שלהם ולהגיע למצויינות
  • לתלמידים שצברו פער ביחס לרמת הכתה

דרך הלימוד שלנו

למידה במהלך כל השנה


למידה בקבוצות קטנות והומוגניות


מתרגלים הרבה משתפרים בהרבה


סביבת עבודה שעושה חשק ללמוד


אמצעי לימוד מותאמים למאה ה-21


תלמידים מספרים

התחבר אלינו