החזון שלנו

להפוך את המקצועות הריאליים ממאיימים לידידותיים ומהנים, ועל ידי כך להגיע למיצוי הפוטנציאל האישי של כל תלמיד ושיפור משמעותי של ההישגים. אנו מבינים שידע מתמטי וריאלי שנבנה בשנות הלימודים בבית הספר הנו בעל השפעה משמעותית על עתידם של הלומדים שהנם דור ההמשך של מדינתנו.

אנו מאמינים שכל תלמיד הוא עולם ומלואו בעל חוזקות וחולשות שונים ושניתן להוביל כל תלמיד להצלחות נוספות על ידי התאמת התכנית למאפייניו.

הערכים שלנו

עבודה עקבית ומתמשכת לאורך זמן מניבה תוצאות במקצועות הריאליים, כמו בריצת מרתון ולא בספרינט קצרעבודה עקבית ומתמשכת לאורך זמן מניבה תוצאות

במקצועות הריאליים, כמו בריצת מרתון ולא בספרינט קצר

זו הסיבה ששיטת הלימוד שלנו דוגלת בלימודים לאורך כל השנה ולא רק לפני הבחינה. למידת המקצועות הריאליים כמוה כאבני יסוד של בניין, אם הבסיס אינו יציב וחזק הבניין יתקשה לעמוד איתן. בדרך זו אנו מוודאים שלא נפתחים פערי ידע המקשים על ההתקדמות והמעבר מנושא לנושא כך שאין צורך ב”כיבוי שריפות” והלימוד מתקיים בנחת ולא תחת לחץ של זמן.

הלימוד בדרך זו מקנה לתלמידים הרגלי למידה נכונים ומדגיש את ערך ההשקעה לאורך הזמן על חשבון דחייה לרגע האחרון.

להביא להכרה שיש קשר ישיר בין ההשקעה לתוצאותלהביא להכרה שיש קשר ישיר בין ההשקעה לתוצאות

אצלנו באקדמיה התלמידים לומדים שבשביל כבוד צריך לעבוד (וזו תובנה חשובה באופן כללי לחיים).

הלימוד באקדמיה משלב למידה והקניית חומר (שיעור) עם תרגול. למידה אפקטיבית הולכת יד ביד עם תרגול והתנסות המאפשרים הבנה עמוקה ומקיפה של החומר הנלמד והתמודדות עם מגוון רב יותר של שאלות. אצלנו התרגול מתקיים בנוכחות חבר צוות הוראה כך שלכל שאלה יש תשובה.

הנוסחא במקרה הזה היא פשוטה – מתרגלים הרבה משתפרים בהרבה!

כל אחד יכולכל אחד יכול

אנו דואגים להתאים לכל תלמיד את תכנית הלימודים המיטבית עבורו אשר תגרום לו לרצות, להתמיד ולהשקיע.

תלמידים מספרים

התחבר אלינו